شستوی انژکتور پیکان ، آردی ، روا و آریسان

شستوی انژکتور پیکان ، آردی ، روا و آریسان 09124251950

شستوی انژکتور پیکان ، آردی ، روا و آریسان

هروقت بحث از نحوه شستشوی انژکتور پیکان میشود ، شستشوی انژکتور پیکان با اسپری در ذهن راننده تداعی میشود. اما در تنظیم موتور برای شستشوی سوزن انژکتور پیکان باید از دستگاه شستشوی انژکتور استفاده کرد. در شستشوی انژکتور وانت پیکان روا ،آردی و آریسان ماند سایر خودرو ها انجام میشود.

نحوه شستشوی سوزن انژکتور پیکان به دو روش روی کار و روش باز شدن سوزن انجام میشود.

شستشوی انژکتور باید با مواد مخصوص و با کیفیت انجام شود. استفاده از دستگاه های سرویس شده و مواد شستشوی انژکتور مرغوب کیفیت سرویس خودرو را بالا میبرد.

شستشوی سوزن های انژکتور برای افزایش شتاب ، کاهش آلایندگی معاینه فنی و کاهش مصرف سوخت انجام میشود.

سوزن های انژکتور بر روی یک ریل سوخت در پشت منیفولد نصب شده اند.

اگر بخواهیم سوزن های انژکتور را بدون باز کردن سوزن ها شستشو دهیم ، باید پمپ بنزین را قطع کنیم و مواد شستشوی انژکتور را به جای سوخت داخل ریل تزریق میکنیم. اما اگر قصد باز کردن سوزن ها را دارید ، باید سوزن ها به کلی از ریل جدا شده و در دستگاه لرزنده ی آلتراسونیک رسوب گیری شود و سپس توسط دستگاه شستشو ، شستشو شود.

هزینه شستشوی انژکتور روا ، پیکان و آریسان یکی است و هیچ تفاوتی ندارد فقط تفاوت قیمت در انتخاب شستشوی انژکتور روی کار و یا باز شدن سوزن ها است.

سرویس های انژکتور علاوه بر افزایش بازدهی موتور خودرو ، باعث میشود در معانه فنی خودرو دچار کمترین ایراد باشد. مخصوصا در خودروهاس ساژم که سوزن انژکتور های تک سوراخ دارند مشکل خامسوزی همیشه وجود دارد.

سوزن انژکتور های روا و آریسان و وانت پیکان قابل تعمیر است؟

سوزن انژکتور های آردی و آریسان در صورت گرفتگی و در صورتی که با شستشی روی دستگاه مشکل حل نشود قابل تعمیر است و سوزن انژکتور مانند روز اول پاشش میکند.

هرچقدر سوزن انژکتور پودر تر بپاشد ، بازدهی موتور و راندمان موتور بیشتر میشود.

تنظیم موتور پیکان انژکتوری

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس جهت پذیرش در تعمیرگاه